Школа публічного управління


Тип Школа публічного управління
Назва латиною SPM UCU
Рік заснування -
Директор Валентина Засадко
Розташування 79058, Україна, м.Львів, вул. Козельницька, 2a
Електронна пошта spm@ucu.edu.ua
Власний сайт spm.ucu.edu.ua
Структури кафедра державного управління

—–

Школа публічного управління – це нинішня пропозиція від УКУ завтрашнім лідерам у державному управлінні та місцевому самоврядуванні. Це пропозиція підготувати себе і свої команди до ефективного “служіння, свідчення і спілкування” задля розвитку нашої країни.Академія лідерства для розвитку в Україні є навчальною програмою для представників виконавчої влади і спрямована на підготовку державних службовців та керівників бізнес-сектора з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору бути конструктивною силою для економічного зростання та розвитку. Співорганізаторами програми є Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL), Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) і і Школа публічного управління Українського католицького університету.

Ця програма є навчальним курсом, що базується на опрацюванні реальних кейсів, ключових лекціях для забезпечення необхідної концептуальної основи. Метод «кейс-навчання» є методикою викладання і навчання на основі аналізу реальних актуальних подій, що дозволяє отримати реалістичне уявлення про роль, відповідальність та аналітичні навички, що є необхідними особам, які приймають рішення. Учасники заохочуються ділитися власним досвідом для збагачення і стимулювання дискусії в аудиторії.

Цей курс розроблений для працівників університетів та навчальних центрів, діяльність яких сфокусована на вивченні державної політики. Навчальний курс призначений для розвитку навичок використання інтерактивного та орієнтованого на учасника стилів навчання, а також для формування вмінь викладачів з розробки і написання навчальних кейсів. Співорганізаторами навчального курсу є Академія лідерства для розвитку (LAD) як частина Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL), Школа публічного управління Українського католицького університету і Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Програма зорієнтована на те, щоб допомогти учасникам отримати знання, вміння і навички для розробки навчальних матеріалів, кейсів, а також навчити ефективно включати такі матеріали в свої заняття. Перші кілька днів програми увага буде приділятися особливостям викладання кейсів і їх обговоренню. Учасники обговорять особливості використання навчальних кейсів, включаючи те, як планувати час для роботи з кейсами, як працювати з фліпчартом і дошкою, як ставити запитання і як підсумовувати обговорення навчального кейсу.

Сертифікатна програма «Good Governance» – це навчальна програма інноваційного підходу до державного управління, метою якої єпосилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та надання нового заряду енергії для ефективного продовження реформ в державі.

Метою навчання є посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та здобуття учасниками навчання інструментарію творення якісних змін в нашій державі.

У фокусі програми: прозорість та підзвітність органів влади, публічно-приватний діалог, антикорупційна діяльність, регуляторна політика, перешкоди на шляху реформ.

На програмі викладають відомі експерти та викладачі-практики: Ярослав Грицак, Євген Глібовицький, Валерій Пекар, Андрій Бережанський, Тарас Хавунка, Гліб Каневський, Ярослав Юрчишин, Юрій Бугай, Світлана Блінова.

Публічна політика зосереджується на суспільстві і його проблемах. Головним завданням вироблення публічної політики є всебічний аналіз проблемної ситуації та сприяння прийняттю обґрунтованого, адекватного та ефективного рішення в тій чи іншій сфері суспільного життя.

Школа публічного управління УКУ розпочинає набір учасників на 3-х модульну навчальну програму «Написання та візуалізація політик на основі даних» (Data-based Policy Writing and Visualization) з вироблення умінь і навичок написання дієвих аналітичних документів на основі даних у форматі «policy papers» для підвищення ефективності рішень у сфері публічного управління.

Навчальна програма орієнтована на держслужбовців, представників громадського сектору, відповідальних за вироблення різних напрямків публічної політики, радників, експертів і консультантів у відповідній сфері, початківців-практиків у галузі державного управління, державної політики та суміжних спеціальностей.