Школа управління


Тип Школа управління
Назва латиною SPM UCU
Рік заснування -
Директор Віктор Борщевський
Розташування 79058, Україна, м.Львів, вул. Козельницька, 2a
Електронна пошта spm@ucu.edu.ua
Власний сайт spm.ucu.edu.ua

Школа управління – це нинішня пропозиція від УКУ завтрашнім лідерам у державному управлінні та місцевому самоврядуванні. Це пропозиція підготувати себе і свої команди до ефективного “служіння, свідчення і спілкування” задля розвитку нашої країни.


Мета програми з публічного адміністрування (МПА) полягає в отриманні її учасниками нового бачення (візії), цінностей, додаткових інструментів та навичок у сфері публічного управління та регіонального розвитку.

Візія програми МПА - нова генерація працівників публічного сектора з парадигмою служіння на засадах високого професіоналізму та етики

Для кого МПА ?

  • Для новообраних посадовців органів місцевого самоврядування та державної влади.
  • Для представників інституцій громадського суспільства, політичних партій, що прагнуть стати новими лідерами.
  • Тих, хто хоче працювати над змінами в країні і потребує для цього нового бачення, цінностей, додаткових інструментів та навичок.

6-модульна, практична програма розвитку для управлінських команд міст України

Управлінню, як і військовій справі, неможливо навчити в аудиторії. Тому виходячи з напередовішого світового досвіду, Школа управління УКУ започаткувала принципово нову, інноваційну програму розвитку для управлінських команд міст України, яка вибудовується навколо практичних, стратегічних 6-місячних проектів розвитку міст, а не навколо академічних курсів.

Щомісячні, півтора-денні модулі відбуватимуться по черзі в містах-учасниках програми для дружнього консалтингу і швидшому поширенню інноваційного досвіду

Протягом шести місяців на програмі розвитку учасники працюють над розробкою і втіленням інноваційних, високоціннісних, низькозатратних проектів стратегічного розвитку міста. Навчальна програма складається з таких курсів: «Менеджмент і стратегія», «Управління проектами», «Розуміння клієнта/користувача», «Управління людьми», «Фінанси», «Комунікація».

Модуль 1 2 3 4 5 6
Місяць Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень
Тема Стратегія Управління проектами Управління фінансами Операційне управління Управління людьми Комунікації
Опис Пошук, каталогування і пріоритизація ідей для стратегічних ініціатив. Визначення точок болю для користувача Перетворення стратегічних ініціатив на проекти з календарними планами і визначенням відповідальності Обчислення доходів і витрат проекту. Створення бюджету проекту Визначення ризиків і їх профілактики. Операціоналізація результатів проекту. Визначення обмежень Обговорення викликів в лідерсттві і управлінні пректною командою. Пошук рішень Розробка стратегії комунікації результатів проекту