Локації УКУ
Український Католицький Університет
Тип Заклад вищої освіти
Коротка назва УКУ
Гасло Свідчити. Служити. Спілкуватися.
Рік заснування 1928
Попередник Львівська Богословська Академія
Форма власності Приватна
Рівень акредитації Третій рівень акредитації
Форма навчання Денна, модульна, заочна, вечірня
Кваліфікаційні рівні Бакалаврат, Магістратура, Аспірантура
Кількість студентів ~2200
Ректор о.Богдан Прах
Розташування м. Львів, вул. Іл. Свєнціцького, 17, 79011
Електронна пошта info@ucu.edu.ua
Телефон (032) 240-99-40
Власний сайт ucu.edu.ua

Слава Ісусу Христу!1)

Тут ви зможете дізнатися більше про Український Католицький Університет, його цінності, особливості, людей які його творять та зміцнюють.

1.1 Місія та візія УКУ

Український католицький університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності.


1.2 Історія та факти

Український Католицький Університет, єдиний Католицький Університет від Польщі до Японії, успадкував і продовжує наукову діяльність Греко-Католицької Богословської Академії, яку створив у 1928-1929 роках у Львові Митрополит Андрей Шептицький, а очолив її перший ректор о. Йосиф Сліпий. Важливі дати в історії університету можна переглянути нижче:


1.3 Спільнота УКУ

Для університету важливими є шанобливі, радісні і житттєдайні стосунки між людьми. Ціллю УКУ є виховувати не лише раціональний потенціал стосунків. Людина заслуговує на цілісне сприйняття і потребує цілісного навчального процесу, який, крім розуму, включає етичні та загальні людські цінності. УКУ покликаний торкатися серця та душі людини.

Важливою є якість – у стосунках, викладанні, освіті, просторі, в якому ми перебуваємо. Важливо, щоб це не було бутафорією. Якість — це інша філософія стосунків, вона говорить нам, що за тим хтось був, працював, турбувався.


1.4 Брендбук

УКУ – це перший і єдиний католицький університет в Україні, який дає не тільки освіту, але й формує багатий, всесторонній, інтелектуальний світогляд української нації.

Брендбук – символіка, логотипи факультетів та інша айдентика університету3.1 Наукові проекти та дослідження

3.2 Наукові конференції

3.3 Видання, публікації та статті

3.4 Можливості та стажування