ЧаПи

Відповіді на часті питання спільноти УКУ та наших гостей

Ми підготували для вас невеличку шпаргалку про можливості Wiki UCU, певні особливості наповнення Вікі інформацією, а також маємо кілька шаблонів для таких стандартних сторінок, як сторінка працівника, відділу, тощо.


А також де знайти і як забронювати обладнання для події.
 1. Зарезервувати аудиторію, щоб інформація появилася в календарі на її сторінці на Порталі
 2. Мінімум за два дні до події описати технічні потреби (перелік бажаного обладнання) у зверненні до відділу IT
 3. Якщо потрібна допомога господарського відділу для великої події, за два дні до події заповнити заявку в господарський відділ

 1. Сформулювати запит, вказавши організатора, бажано посилання на подію/короткий опис
 2. Уточнити потребу: інформаційна підтримка на РВ/на сайті; створення події на РВ…

 1. Вказати дату, локацію, організатора та потребу (фотографа/оператора)
 2. Подати посилання на подію (якщо таке є) вказати акценти (фото гостей/лекторів), вказати кінцеву мету продукту (де публікуватиметься)

 1. Увійти в сервіс календаря google з акаунтом УКУ;
 2. Створити подію (натисніть плюс вгорі ліворуч) обравши час та дату в своєму календарі з назвою згідно з шаблоном:
  • {ШСЦХК}№кімнати Назва події (організатори) моб. тел.
  • наприклад: Ш416 Нарада відділу ІТ (О.Турянський) 0931122333
 3. В деталях події вибрати і додати потрібну кімнату у вкладці Кімнати (Rooms);
 4. Вибрати метод нагадування про подію - електронна пошта;
 5. Перевірити, чи не має накладок в календарі кімнати на Порталі;
 6. В описі події обов’язково вказати:
  • Опис події,
  • Відповідальна особа (організатор),
  • Структурний підрозділ,
  • Контактний телефон
 7. Протягом доби отримати підтвердження на електронну скриньку від менеджера аудиторії;
 8. При потребі, замовити додаткову підтримку від господарського чи ІТ відділів на внутрішньому порталі УКУ;
 9. Переглянути результат на порталі УКУ. При будь яких змінах, автор зобов’язаний одразу внести зміни в календар.

Покрокова інструкція з візуалізаціями.


Хочемо нагадати вам правила подачі інформації до щоденної розсилки УКУ, оскільки останнім часом отримуємо багато запитань та уточнень.

Звичний і швидкий формат дізнатися про події в Університеті – наша загальноуніверситетська розсилка. Одне загальне оголошення про події ми розсилаємо кожного робочого дня близько 11:00 по списках працівників, викладачів, студентів та аспірантів.

Для того, аби повідомлення про події, які відбуваються в УКУ, ми могли оперативно опрацювати і оприлюднити – просимо вас дотримуватися таких простих правил:

 • Надсилайте оголошення на info@ucu.edu.ua до 10:00 того дня, коли має бути розсилка. Повідомлення, які ми отримали, після 10-ї години будуть оприлюднені на наступний день;
 • В темі листа вкажіть – “Розсилка” + цікавий та короткий заголовок до вашого повідомлення (ідеально 2 слова);
 • Додайте до оголошення візуалізацію (це картинка, банер чи інше графічне зображення), може бути посилання на YouTube, якщо потрібно додати відео;
 • Дотримуйтесь формату оголошення і будьте лаконічними: вкажіть назву події, доповідача, для кого подія, час та місце проведення, хто організовує, як доєднатися, а також посилання на детальну інформацію (це може бути лінк на подію у соцмережах чи анонс на вашому сайті). Зверніть увагу на цей пункт, оскільки, якщо ви надсилаєте багато інформації, ми мусимо переробити ваше повідомлення, відповідно розсилка може трішки запізнитися);
 • Вкажіть для кого розсилка (працівники, викладачі, студенти, аспіранти) і чи потрібно її повторювати (одне повідомлення ми анонсуємо не більше 3-х разів), і у які дні має бути повторення (якщо треба повторювати, будь ласка, нагадайте нам до 10:00 цього ж дня);
 • Зауважте, що ваше повідомлення у розсилці не потрібно повторювати щодня. Запитайте себе: “Чи я читатиму розсилку, якщо кожного дня будуть ті самі оголошення?”;
 • Якщо оголошення термінове і дуже важливе – просимо вказувати це у темі листа. Також вкажіть обов’язково, якщо повідомлення має бути окремим листом і обґрунтуйте чому. Таке оголошення ми можемо розіслати у другій половині дня, щоб не перевантажувати вас інформацією (попередньо узгодивши із керівником відділу). Окремими повідомлення ми розсилаємо новини ректорату, розклад Богослужінь, співчуття та термінові і дуже важливі новини;
 • До розсилки ми подаємо лише ті події, які організовує Університет;
 • Якщо ви хочете розмістити інформацію у рубриці “Найближчі події” на сайті УКУ, будь ласка, надайте нам для цього відповідну візуалізацію – це має бути картинка без тексту або ж просто фото доповідача, бо прев’ю афіші з текстом на сайті виглядає нечитабельно;
 • Також нагадуємо, що у тестовому режимі на сайті УКУ запустили “Календар подій”, де зібрані усі події на найближчий місяць. Ви також можете синхронізовувати цікаві вам події з вашим Google-календарем. Цей інструмент дозволить вам планувати роботу, час, а також стати доступнішим до вашої цільової аудиторії. Тож просимо наприкінці місяця подавати інформацію до календаря.

Нагадуємо, що вчасне повідомлення інформації гарантує розміщення її у загальноуніверситетській розсилці саме в той день, коли вам потрібно!


Між всіма корпусами УКУ щоденно відбувається регулярне автобусне сполучення. Сполучення між корпусами відбувається відповідно до погодженого розкладу. (Розклад руху автобуса зможете дізнатись, перейшовши за лінком нижче). Тимчасово скасовано на час карантину.

Короткотривалі одноразові службові поїздки в межах міста потребують попереднього резервування транспорту. Рішення про поїздку приймає керівник чи працівник, відповідальний за бюджет ввіреного підрозділу. Поїздки повинні бути економічно виправдані. Планувати поїздку слід завчасно з врахуванням дорожніх заторів, погодніх умов та ін. Резервування здійснюється одним з трьох способів:

 • безпосередньо у господарському відділі за адресою вул. Свєнціцького, 17; каб. 126;
 • зателефонувавши за вн. тел. 3144;
 • на Порталі УКУ (електронне резервування слід робити не пізніше, ніж за добу до поїздки).

Детальніше про Локації УКУ (інформація про корпуси університету та їх розташування)

 • із зупинок на вул.Стрийській «Податкова адміністрація» або «вул. акад. Сахарова»
 • їхати 2-3 зупинки в напрямку автовокзалу (від центру міста) до зупинки «Стрийська – Наукова»
 • тролейбусом маршруту № 25 чи автобусом маршруту № 3А.

Від перехрестя вулиць Стрийської та Наукової іти ~15 хвилин в напрямку Сихова вулицею Хуторівка чи їхати довільною маршруткою в цьому ж напрямі 2 зупинки до зупинки «Нижній (продуктовий) Шувар/Духовна семінарія».

 • із зупинки на вул.В.Стуса «вул. Мушака» їхати 3-5 зупинок в напрямку Сихова (від центру міста) до зупинки «Верхній Шувар» автобусами маршрутів № 4А, 7, 26, 39, 53.

Від зупинки «Верхній Шувар» іти ~10 хвилин в напрямку перехрестя вулиць Стрийської та Наукової вулицями Чукаріна та Хуторівка чи перейти дорогу і їхати в цьому ж напрямі 2 зупинки до зупинки «Нижній (продуктовий) Шувар/Духовна семінарія».

 • із зупинок на вул.Стрийській «вул. акад. Сахарова» або «Податкова адміністрація» їхати 2-3 зупинки в напрямку центру міста до зупинки «Стрийський ринок»
 • тролейбусом маршруту № 25 чи автобусами маршрутів № 3А, 18, 35, 44.

Від Стрийського ринку іти ~10 хвилин в напрямку Сихова вулицями І.Франка та Іл.Свенціцького чи вулицями Волоська, Снопківська, В.Стуса.

Або іти від Кампусу ~15 хвилин короткою дорогою через Стрийський парк вулицями І.Франка, Дібровна та Ю.Мушака.

№ 3А, тролейбус № 25, № 18 Місце зупинки: Стрийський ринок. Виходити на зупинці: третя зупинка після Стрийського ринку або короткою дорогою через Стрийський парк

№ 287, № 11, № 32, №23, № 38, № 41 Місце зупинки: біля Корпусу ФБФ. Виходити на зупинці: перехрестя Стрийська-Наукова + пересадка № 3А. Виходити на зупинці: Податкова.

№ 3А, № 18, № 35 Місце зупинки: Податкова або Академіка Сахарова. Виходити на зупинці: Стрийський ринок.

або короткою дорогою через Стрийський парк, або по вул. І.Франка та далі по вул. Дібровній.

№ 3А, № 18. Місце зупинки: Податкова. Виходити на зупинці: перехрестя Стрийська-Наукова + пересадка № 40, № 41, № 116, №32 Виходити на зупинці: Нижній Шувар

або № 3А, № 18, №5 Місце зупинки: Податкова. Виходити на зупинці: Автобусний завод + пересадка: № 287. Виходити на зупинці: Нижній Шувар.

№ 3А Місце зупинки: вул. Академіка Сахарова (по вул. Стрийській) Виходити на зупинці: вул. Підвальна або маршрутний автобус №53 (зупинка з боку вул. Козельницької)


У кожному корпусі університету працює їдальня, якою можуть користуватися студенти. Найбільша серед них - Трапезна. Послуги з харчування в приміщенні Трапезної УКУ надає холдинг емоцій «!FEST».

Розташування їдалень:

 • Їдальня в корпусі на Свєнціцького знаходиться в цокольному поверсі і працює з 8:30 до 17:00.
 • Їдальня в корпусі на Хуторівці знаходиться в цокольному поверсі і працює з 8:30 до 18:00.
 • В університетському містечку (БФС) розташована Трапезна УКУ.

Для студентів і працівників діють знижки 50% та 25% відповідно.

УВАГА!

Студентам, зарахованим на 1 курс бакалаврської та магістерської програм картки замовлено централізовано. Тому таким студентам не потрібно самостійно здійснювати замовлення картки!

Знижка надається при наявності Картки Локаль УКУ. Особи, які мають право на отримання знижки, можуть замовити картку, заповнивши форму Картка на знижку в Трапезній УКУ (Для цього треба мати електронну скриньку в домені ucu.edu.ua і зайти в поштову систему УКУ.

Наявність права на виготовлення картки підтверджують працівники відділу студентської документації (для студентів) та відділу управління персоналом (для працівників).

Ознайомитись з детальнішими правилами використання та замовлення (перевипуску) можна на сторінці. Картку зазвичай можна отримати на касі через 2 тижні з моменту замовлення. Перевірити чи картка вже виготовлена можна тут.

Також на сайті можна дізнатися меню на кожен день: http://www.fest.lviv.ua/uk/projects/uku/


Для зручності студентів і працівників в Українському Католицькому Університеті принтери об'єднані в систему централізованого друку UCU Print. Ця система дозволяє друкувати у внутрішній мережі УКУ на копіярках, які є в усіх корпусах.

Про те, як отримати доступ до системи, де в УКУ можна скористатися послугами друку чи копіювання (власне де розташовано копіярки), способи самостійної відправки на друк, тощо… ви можете дізнатися перейшовши за цим покликанням.


В Українському Католицькому Університеті для студентів, є можливість оселитися у:

Колегіумі ім. Патріарха Йосифа Сліпого, м. Львів, вул. Козельницька, 2 (для студентів бакалаврських програм) (Більше інформації на сайті http://collegium.ucu.edu.ua/ або за телефоном (032) 240-99-44) та Колегіум для студентів магістерських програм (приміщення гуртожитку Комерційної академії (9-й поверх), пр. Червоної Калини, 7а.


Основним храмом Українського Католицького Університету є Храм Святої Софії Премудрості Божої, який знаходиться на території студмістечка на Козельницькій. Неподалік студентського містечка УКУ по вул. Стрийській знаходиться храм Блаженних мучеників УГКЦ (який раніше був основним храмом УКУ). Також і в інших корпусах УКУ є каплички (в корпусі на Свєнціцького, 17, на Хуторівці 35а, та в Колегіумі).

Детальніше почитати про Храми УКУ та ознайомитися з розкладами Богослужінь, Ви можете на сайті https://spiritual.ucu.edu.ua/ або в Духовно-пасторальному відділі Українського Католицького Університету (вул. Козельницька, 2а, Тел.: (032) 240-99-40 (3553).


Послуги психологічної допомоги можна отримати в Центрі психологічного консультування УКУ.

Центр психологічного консультування

 • розташований у корпусі УКУ, вул.Свєнціцького 17,
 • кімн. 105 (2-й поверх; вхід з 1-го поверху біля каплиці);
 • консультування відбувається за попереднім записом;

запис на консультацію за телефонами:

093-825-41-35 або 097-416-94-94

Більш детальна інформація про центр психологічного консультування на сайті: ucu.edu.ua/community/psservice


В УКУ працює медичний пункт, який знаходиться вул. Козельницька, 2 (Колегіум УКУ), кімната 123.

Медсестра Білокура Любов Андріївна (вн. тел. 3520) працює за графіком:

 • понеділок - п'ятниця з 8:30 до 17:00;
 • з 13:00 до 14:00 - обідня перерва;

Медсестра може надати медичну допомогу у вигляді: вимірювання температури тіла, вимірювання артеріального тиску, при отруєнні, надання долікарської невідкладної допомоги, при потребі виклик швидкої допомоги. А також в кожному корпусі Університету є аптечки першої допомоги, які знаходяться на пості охорони та в адміністраторів корпусів.


Основна Бібліотека УКУ знаходиться на 2-4 поверхах Центру у студмістечку УКУ (вул. Стрийська, 29)

Графік роботи бібліотеки

 • Пн-Пт: 09:00 – 22:00;
 • Cб: 10:00 – 17:00;
 • Нд: 12:00 - 17:00

Більше інформації про Бібліотеку Центру ім. Митрополита Андрея Шептицького, правила користування та сервіс пошуку книг та сайті

https://center.ucu.edu.ua/biblioteka/

Бібліотека УКУ: відділення у всіх корпусах, тел.: (032) 240-94-94 library@ucu.edu.ua https://www.facebook.com/LibraryUCU/Якщо ви використовуєте у своїх комунікаційних матеріалах фото з архіву УКУ, просимо подбати про добру якість цих фото і дотримання корпоративного стилю Університету.

Доступ до архіву фотографій

Архів доступний усім користувачам з пошти @ucu.edu.ua

Фото подій посортовані за роками, також є створені різні тематичні добірки. При потребі зазначити джерело/автора, можна підписати «Фото з архіву УКУ». Також доступні до використання Брендбук УКУ та факультетів.

Якщо у вас є доповнення чи зауваги – напишіть нам про це на пошту info@ucu.edu.ua! Заздалегідь дякуємо вам за допомогу і розуміння, команда відділу інформації та маркетингу!

Листування в спільноті УКУ краще здійснювати з корпоративної пошти (…@ucu.edu.ua)

Структура листа:

Не варто писати в темі листа увесь його вміст, а лише передати коротко його зміст
 • Тема - короткий заголовок
 • Привітання (Слава Ісусу Христу/Добрий день/Вітаю)
 • Основний текст:
  • Звернення (Пані/Пане + ім’я)
  • Представлення (Мене звати + ім’я прізвище + група/відділ, у якій ви навчаєтесь/посада)
  • Окреслити питання, з яким звертаєтесь
  • Прохання, з яким звертаєтесь
 • Завершення листа
  • Заздалегідь подякувати за відповідь
  • З повагою,
  • Ім’я_прізвище


Приклади


Як варто писати лист:

Як варто писати лист

Як НЕ варто писати лист:

Як НЕ варто писати лист


Студентське самоврядування УКУ - уряд студентів Українського Католицького Університету. Це спосіб участі студентів у вирішенні загального університетських проблем, контроль за виконанням студентами обов'язків, реалізації соціальних, економічних, творчих інтересів та захисту їх прав. Тепер ви можете звертатися напряму до відповідальної за ділянку особи або ж задавати питання, розказувати ваші ідеї.

Студентське самоврядування


 • ОССІ (Організація Спортивних Студентських Ініціатив) - організація спортивного дозвілля УКУ
 • Світи - соціалізація людей з особливими потребами в Університеті
 • Клуб подорожей OPEN - організація подорожей у міста України
 • unsinCinema - кіноклуб
 • MindOn - проведення інтелектуальних ігор різного роду
 • Краса Рятує - збори коштів у вигляді різноманітних акцій для дітей, які хворі на онкогологію
 • Студентське Братство УКУ - формування спільноти громадсько-активної молоді шляхом популяризації ідей гідності та та відповідальності на засадах єдності суспільства
 • https://www.facebook.com/kavalerka.ucu/Кавалєрка - організація дозвілля студентів, культурно-розважальних та інтелектуальних заходів
 • Відлуння - матеріальна, духовна та соціальна підтримка дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та онкохворих дітей
 • UCU Blog - інформування студентів, викладачів та абітурієнтів про життя університету. Підтримка бренду УКУ
 • Via ad Futurum - реалізація проектів позаакадемічної мобільності студентів УКУ
 • UCUactive - ЕКОпроекти
 • МандруйУКУ - туристична діяльність

 • Студенти УКУ можуть вдосконалювати та розвивати свої таланти, захоплення в одному з гуртків:
 • Арт гурток – у четвер, один раз в місяць
 • Дебатний клуб – у понеділок
 • Кіноклуб – у середу
 • Літературний Гурток – змінний розклад
 • Християнська медитація – у середу
 • Співи на крилі – у середу
 • Спортивний гурток – у понеділок, середу, п’ятницю
 • “Справжня любов чекає” – у четвер
 • Танцювальний клуб – у вівторок, четвер
 • Фотоклуб – у вівторок через тиждень
 • Хор (Вечірня) – у середу

В Студмістечку УКУ є спортивний/тренажерний зал, де діє безліч різноманітних спортивних секцій. Ознайомитись з розкладом занять спортивних секцій можна…


Допомогти студенту визначити пріоритети та здобути успішну кар'єру в майбутньому зможе Відділ студентської кар'єри УКУ.

Відділ студентської кар’єри та працевлаштування УКУ:

 • Впровадження програм з розвитку додаткових компетенцій для студентів;
 • Отримання студентами знань про вимоги ринку праці, особливості взаємодії “роботодавець-працівник”;
 • Отримання студентами навичок волонтерства, першої професійної діяльності;
 • Інформування студентів про актуальні можливості стажування та працевлаштування.

Контакти: Марта Тиченко

Тел.: 240-99-40

e-mail: tychenko@ucu.edu.ua

Facebook: Мапа можливостей УКУ