Факультет суспільних наук


Тип Факультет
Назва латиною Faculty of Social Sciences
Коротка назва FSS
Рік заснування 2016
Декан Володимир Турчиновський
Розташування вул. Свєнціцького, 17, м. Львів, 79011
Електронна пошта fss@ucu.edu.ua
Телефон (032) 240-99-45
Власний сайт fss.ucu.edu.ua

“Факультет суспільних наук покликаний готувати студентів до ХХІ століття, котре потребує професіоналів з моральними цінностями”, – каже декан факультету Володимир Турчиновський. – “Ми хочемо, щоб наші студенти працювали і отримували практичний досвід в реальному професійному сегменті вже з першого-другого курсів навчання, тому усі програми факультету є академічно відкритими. І щоб сприяти цій відкритості ми провадитимемо роботу з партнерами, офіційними агенціями та різноманітними структурами в реальному професійному просторі.”


Важливим є сприяння синтезу усіх програм та їх практичній спроможності. Векторами роботи у цьому контексті є розвиток менеджерських навичок, які допоможуть студентам реалізовувати власні проєкти та бути конкурентними на ринку праці.

«Навчання на нашому факультеті повинне дати студентам розуміння важливості суспільної користі. А для цього навчальні програми мають виходити за межі університету і намагатися вирішувати реальні проблеми сучасного світу, як на локальному так і державному рівні. Тому, вкрай-важливо, щоб наукові досягнення могли конвертуватися в простір реальний суспільно-політичних проблем», – наголошує Володимир Турчиновський.

  • Елемент ненумерованого спискуSapientia Christiana. Апостольська конституція Івана Павла ІІ “Християнська мудрість” про церковні університети і факультети (завантажити)
  • Елемент ненумерованого спискуАпостольська конституція Івана Павла ІІ Ex corde ecclesiae про католицькі університети (завантажити)

Володимир Турчиновський — декан факультету

о. Павло Худ — заступник декана з питань розвитку

о. Андрій Шестак — заступник декана з питань комунікацій, директор Школи журналістики та комунікацій

Ольга Рекіта — менеджерка міжнародної академічної мобільності факультету

Наталія Король — методист факультету