Факультет наук про здоров'я


Тип Факультет
Назва латиною Faculty of Health Sciences
Коротка назва FHS
Гасло -
Рік заснування
Декан Світлана Стельмах
Розташування вул. Іларіона Свєнціцького, 17, к. 216, м. Львів, 79011
Електронна пошта fnz@ucu.edu.ua
Телефон (032) 240-99-40 (внт. 3151)
Власний сайт health.ucu.edu.ua

Факультет наук про здоров’я інавгурували у вересні 2016 року. Сьогодні тут навчається 330 студентів – майбутні фахівці соціальної роботи, психологи та психотерапевти, спеціалісти з клінічної психології та фізичної терапії.

До складу факультету наук про здоров’я входить: 1) кафедра педагогіки та соціальної роботи; 2) кафедра психології та психотерапії; 3) кафедра клінічної психології; 4) кафедра фізичної терапії та ерготерапії; 5) Школа біоетики; 6) Школа реабілітаційної медицини; 7) Центр гідності дитини; 8) Інститут психічного здоров’я; 9) Центр консультування та травмотерапії; 10) Центр розвитку громадського здоров’я; 11) Інститут родини та подружнього життя.


За словами декана Світлани Стельмах, засадничими принципами факультету є цілісний підхід у розумінні здоров’я; міждисциплінарність у наукових дослідженнях та практичній діяльності; навчання через практику, навчання через досвід.

«Наша візія – стати середовищем, яке акумулює інтелектуальний і творчий потенціал студентів, викладачів, науковців, громадських активістів, релігійних діячів, представників державних і недержавних організацій на основі міждисциплінарного підходу для вивчення і промоції багатоаспектної сутності здоров’я людини», – зазначила Світлана Стельмах.

Декан факультету
Світлана Стельмах
Заступник декана факультету наук про здоров'я
Світлана Когут
Заступник декана з міжнародних відносин
Оксана Сеник