Вступникам та студентам

Яке обладнання та програмне забезпечення необхідно мати вступникам та усім студентам?

Кожному вступнику та студенту УКУ необхідно мати ноутбук з камерою та мікрофоном (гарнітурою). Враховуючи середню тривалість навчання, відділ ІТ рекомендує вступникам при зарахуванні в УКУ, мати новий, сучасний ноутбук, якого має вистарчити на весь період навчання.

Мінімальні вимоги до ноутбука студента:

 • процесор Intel Corei3-i5 (або аналог)
 • 8-16Gb оперативної пам’яті
 • SSD-диск від 120Gb
 • Wi-Fi
 • 2+ год. роботи від акумулятора

В разі несправностей особистого ноутбука студенти УКУ, за підтримки керівника програми, можуть звернутися до технічної підтримки УКУ щодо отримання на короткий термін підмінного ноутбука. Однак, кількість таких ноутбуків надзвичайно обмежена і університет не може гарантувати надання цієї послуги.

В Центрі Шептицького студенти УКУ можуть безкоштовно користуватися комп’ютерами, що розміщені в холах бібліотеки, однак кількість таких комп’ютерів обмежена і вони не можуть розглядатися студентами як основний робочий комп’ютер.

Семінарські кімнати УКУ обладнані LCD екранами, комп’ютерами, камерами та системами голосового зв’язку, які можуть використовуватися студентами для спільної роботи за умови попереднього бронювання кімнати.

Кожна авдиторія УКУ обладнана проектором або LCD екраном та вбудованим комп’ютером, в який студенти можуть увійти із своїм обліковим записом УКУ, якщо цього вимагає завдання викладача чи робота над спільним проектом. Ці комп’ютери не можуть використовуватися для індивідуальної роботи.

Примітка

На час пандемії COVID-19, з міркувань безпеки студентів та викладачів УКУ, можливість групової роботи чи роботи в малих авдиторіях, режим доступу до корпусів та приміщень можуть регулюватися окремими положеннями, відповідно до динаміки пандемії та розпоряджень державних служб.

Студенти, які не мешкають в Колегіумі, у місці свого проживання та самостійної роботи, повинні мати якісний, стабільний доступ до мережі інтернет, на швидкості не менше, ніж 20 мбіт/с.

Мешканцям Колегіуму УКУ надається безкоштовний Wi-Fi доступ до мережі Інтернет.

В усіх будинках УКУ студентам надається безкоштовний швидкісний Wi-Fi доступ (2,4GHz/5GHz) до мережі Інтернет з усіх особистих пристроїв.

Перелік основного програмного забезпечення, яке використовуватиметься в навчальному процесі:

Усім студентам, на час навчання в університеті, УКУ надає можливість безкоштовно встановити продукти Microsoft Office 365 використовуючи студентський обліковий запис УКУ (логін@ucu.edu.ua), який вступники отримують після зарахування на навчання (інструкція з встановлення)
 • Google Workspace: всі студенти, на час навчання в УКУ, використовуючи обліковий запис УКУ, отримують розширений доступ до сервісів Google, в т.ч. необмежений обсяг на Google Drive для даних.

На мобільних пристроях рекомендуємо встановити:

 • Microsoft Office
 • Microsoft Teams
 • Zoom
 • Moodle
 • Календар (налаштувати на обліковий запис УКУ, як Google акаунт)

Примітка

Обліковий запис УКУ надає студентам доступ до безкоштовних та розширених сервісів УКУ, Google та Microsoft. З міркувань безпеки, обліковий запис студентів (логін@ucu.edu.ua) не повинен використовуватися студентами для реєстрації на непрофільних сервісах чи для потреб, не пов’язаних із навчанням.

Підтримка, або що робити якщо щось пішло не так?

В разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися за допомогою до технічної підтримки УКУ електронною поштою на helpdesk@ucu.edu.ua.

Будемо раді вам допомогти!

Переглянути інші сервіси відділу ІТ