Портал "Мій УКУ"

“Мій УКУ” – це внутрішній портал університету, де ви можете переглянути довідники, розклади, здійснити бронювання авдиторій та техніки, надіслати запити на довідки, написати звернення до відділів Українського Католицького Університету. Значну частину сторінок можна переглядати усім без авторизації, проте після входу уківським обліковим записом у вас буде більше можливостей та доступ до внутрішньої інформації університету.

Адреса порталу: portal.ucu.edu.ua

Зверніть увагу!

Є певні обмеження від Google, котрі можуть вплинути на коректне відображення календарів:
  • Якщо у вас є персональна поштова скринька Gmail від Google, то корпоративний уківський обліковий запис має бути типовим у вашому вебпереглядачі – вам не достатньо авторизуватися на порталі, адже через конфлікт облікових записів обирається той акаунт, в який ви здійснили вхід першим. Наприклад, перевірити це можна перейшовши за покликанням, відкриється сторінка пошти того вашого облікового запису, що є за замовчуванням. Пропоновані рішення:
    • коректно розділити профілі в Google Chrome згідно з цією інструкцією
    • користуватися різними браузерами - одним для особистих потреб, а іншим для навчальних цілей,
    • змінити послідовність – необхідно вийти з усіх “ґуґлівських” акаунтів і спершу авторизуватися в уківському, а опісля – в особистому,
  • В браузері Firefox від Mozilla календарі не відображаються (наприклад, замість календаря є помилка 403. Це помилка. На жаль, у вас немає доступу до цієї сторінки. Це все, що нам відомо), то ж рекомендуємо використовувати Google Chrome чи аналоги, які працюють на двигунці Chromium - Microsoft Edge, Brave, Vivaldi, тощо.