Google Workspace

Google Workspace (попередні назви G Suite та Google Apps for Work або Google Apps for Your Domain) — це пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення й інструментів для спільної роботи від компанії Google, доступний за передплатою.

УВАГА!

Сервіси, що працюють на базі Google Workspace, здебільшого ідентифікують особу за обліковим записом яким здійснено вхід першим у веб-оглядачі (браузери Chrome, Firefox, Safari або Edge). Якщо це не уківський, то Вам можуть бути не доступні матеріали, які відкриті лиш для тих, у кого є корпоративна пошта УКУ. Іноді система перепитує яким обліковим записом Вас ідентифікувати, проте часом просто видає помилку що у доступі відмовлено. Найкраще рішення - це користуватися окремим браузером для навчальних/робочих цілей або залогуватися спершу в уківський обліковий запис.

У пакет Google Workspace входять такі вебзастосунки від Google, як Gmail, Контакти, Календар, Meet та Chat для спілкування; Currents для залучення співробітників; Диск для зберігання; пакет Google Документів для створення контенту.

Адреса сервісу: accounts.google.com